полный спектр работ по электрике

096 141 9697 Що входить до переліку електромонтажних робіт:
>Монтаж та демонтаж розеток та підрозетників, вимикачів, декоративних накладок. Розрахування необхідної кількості точок відбувається на основі кількості побутової техніки в приміщенні.
>Установка та заміна автоматичних вимикачів. Важливе обладнання, що допоможе захистити приміщення від небезпечних ситуацій.
>Заміна та ремонт електропроводки. Обов’язковий пункт для тих, хто планує ремонт. Не забутьте під час перепланування перевірити свою проводку, навіть якщо вона не викликає зауважень.
>Монтаж та підключення стабілізаторів напруги, лічильників. Незамінні прилади як для комерційного, так і для житлового приміщення.
>Установка різноманітних джерел освітлення. Люстри, бра та інші типи світильників мають свої особливості під час встановлення.
>Підключення побутової техніки. Багато сучасних приладів потребують специфічного під’єднання до мережі.
>Установка та діагностика датчиків руху та світла, дверних дзвінків. Корисне та потрібне обладнання для квартири чи приватного будинку.
>Демонтаж та прокладання кабелів (телевізійних, телефонних, мережевих комп’ютерних).
> Сбір електрощитів, переніс щитка у квартиру. Популярна послуга для жителів багатоповерхівок, що мають лічильники у під’їзді.

Діапазон електромонтажних робіт доволі високий. Усі вони в тій чи іншій мірі будуть актуальні для різних приміщень. Піклуйтеся про безпеку та комфорт свого будинку, і своєчасно звертайтеся до електрика. Краще попередити неприємні ситуації, ніж вирішувати їх наслідки.

24.10.2023 13:04

This ad has expired

Listing ID el213424
Report problem
Processing your request, Please wait....